Cinema Escape – numer 1 rankingu najbardziej niezwykłych escape roomów w Polsce National Geographic

Ekipa Cinema Escape to dwoje młodych ludzi, którzy postanowili wspólnie połączyć koncepcje najnowszego trendu w dziedzinie rozrywki, jakim jest Escape Room, i kinematografii.
Razem chcemy ożywić zapomnianą przestrzeń kina Wenus i sprawić, by znów mogła przynosić radość każdemu kto w niej zawita.
Nasze działania są ściśle związane z poszanowaniem historii budynku kina.
Czerpiemy z niej, by nie została zapomniana.
Przykładamy wielką wagę do jakości każdego scenariusza, zarówno pod względem spójności, jak i dynamiki. Wiemy jak połączyć wciągającą fabułę z konsekwentnie rozbudowującym ją zagadkami.
Zapewniamy doskonale dopasowaną oprawę dźwiękową i wizualną, nad którą pracują specjaliści w tych dziedzinach.
Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego w pokoju znajdują się dodatkowe drzwi ewakuacyjne, grupa ma stałą możliwość kontaktu z obsługą i jest monitorowana w trakcie rozgrywki.

Nasze pokoje archiwalne:

POKÓJ
PROJEKT MAYHEM

okres działania: 17.06.2016 – 11.11.2016

 

Budzisz się w zrujnowanej willi, dookoła same fabryki. Potykasz się o butelki po chemikaliach, brudne garnki. Resztki mydła i czegoś jeszcze walają się po stołach. Wokół ciebie sterty druków, listy i notatki. Ktoś coś planował. Ktoś gromadził ludzi, informacje, materiały wybuchowe. Czujesz się jakbyś coś przespał, jakbyś przez ostatnie dni nie był sobą. I to całkiem dosłownie. Byłeś Tylerem.

Rozpoczął się Projekt Mayhem

Bomby zostały podłożone pod kilkunastoma biurowcami.
Twoi ludzie robią wszystko, by zrealizować plan.
Do detonacji zostało 60 minut.
Musisz ich powstrzymać!